Bu İkilinin Kafa Kafaya Verince Aşamayacağı Hiçbir Şey Yok – Mahkum

HomeNewsBu İkilinin Kafa Kafaya Verince Aşamayacağı Hiçbir Şey Yok – Mahkum
Bu İkilinin Kafa Kafaya Verince Aşamayacağı Hiçbir Şey Yok - Mahkum
Bu İkilinin Kafa Kafaya Verince Aşamayacağı Hiçbir Şey Yok – Mahkum
Sasha ve Savaş kurtuluş planı yaptı. HER ŞEY BİZİM LEHİMİZE
Mahkum 9. Bölüm izlemek için tıkla: https://youtu.be/QdJmblHov08

Hikayeyi baştan yazmanın vakti geldi. Nazlı hamlesiyle Fırat’a büyük bir darbe vuran Barış, artık yok edecek kadar zarar verdiğinin farkındadır. Bundan sonra Barış ne isterse o olacaktır. Ama gizemli ve yaralı yüz, Barış’ı köşeye sıkıştırmaya devam eder. Kurtuluşun tek yolu bu adamın sırrını çözmekten geçer. Ancak hiç beklemediği anda büyük bir yol ayrımında bulur kendini. Kızını Barış’a bırakmak zorunda kalan Fırat, oyunun kurallarını değiştirmeye karar verir. Dört duvar arasında eli kolu bağlı kalıp, bu savaşı sürdüremeyecektir. Büyük firar planının ilk adımını atmaya karar verir. Hayatını ortaya koyacağı bu planda başarılı olabilecek mi?

Fırat Bulut, İstanbul Adliye’sinde görevli bir cumhuriyet savcısıdır. Başarılı bir savcı olan Fırat, eşi Zeynep ve beş yaşındaki kızı Nazlı’yla mutlu bir hayat yaşar. Ancak bir gün uyandığında son dört ayda olanları hiçbir şekilde hatırlamadan kendisini cezaevinde bulur. En son anısı, kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Şok ve dehşet içinde, karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark eder. İkinci duruşması yaklaşmaktadır ve müebbet cezasına çarptırılmıştır. Karısını ve kızını gerçekten öldürmüş müdür? Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut’un hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önce gelen ailelerinden olan Yesari’lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari’nin davasıdır.. Barış Yesari’nin evinde bir genç kız öldürmüştür. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur teşhis konulamayan Fırat Bulut, masumiyetini kanıtlamak için hem hatırlamak, hem hayatta kalmak hem de cezaevinden kaçmak zorundadır.

Oyuncular: Onur Tuna , İsmail Hacıoğlu, Gökçe Eyüboğlu, Melike İpek Yalova, Hakan Karsak, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Murat Şahan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Hakan Salınmış, Nihal Koldaş, Mehmet Ulay

KÜNYE
YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: VOLKAN KOCATÜRK
SENARİST: UĞRAŞ GÜNEŞ

/”Mahkum/” dizisi kanalına abone olhttps://www.youtube.com/channel/UCxstGbSpDAfymMXOr6zKqAA
Mf Yapım: https://www.mfyapim.com/
Mahkum Resmi Facebook sitesi: https://www.facebook.com/mahkumdizifox/

#Mahkum #MfYapım #Onurtuna

Take the opportunity to connect and share this video with your friends and family if you find it useful.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *