Yıldız'ın Ailesi Dedikodunun Yeni Malzemesi – Yasak Elma

HomeNewsYıldız'ın Ailesi Dedikodunun Yeni Malzemesi – Yasak Elma
Yıldız'ın Ailesi Dedikodunun Yeni Malzemesi - Yasak Elma
Yıldız'ın Ailesi Dedikodunun Yeni Malzemesi – Yasak Elma
Zerrin ve Zehra, Yıldız’ın dedikodusunu yapıyor. SİTCOM AİLESİ GİBİYDİLER!
Yasak Elma 9. Bölüm İzlemek İçin: https://youtu.be/DOmDyXEbBvE

Halit’in hazırlattığı evlilik sözleşmesini imzalatmak istemesi üzerine Yıldız çok şaşırmıştır. Ama Halit’i de kaybetmek ve şüphelendirmek istemez. Ender, tüm olanlardan sonra Yıldız’dan intikam almakta ve onun bir açığını yakalamakta da kararlıdır. Yıldız ve Halit’in evliliği yüzünden yanlış anlaşılmak istemeyen Zeynep ise Alihan ile yaşadıkları ilişkiyi saklamaya karar verir. Yavaş yavaş Zeynep’e aşık olduğunu fark eden Alihan bu aşkın onu değiştirdiğinin farkına varır. Bunun üzerine ise yapacağı yeni hamle ile Zeynep’i hem şaşırtacak hem de çok üzecektir…

Yıldız ve Zeynep birbirlerini çok seven iki kardeştirler. Yıldız gençliğinden beri hep zengin olmayı ve kendisine saygı gösterilmesini istemiştir. Yıldız, sosyetelerin çok uğradığı bir restoranda garsonluk yapmakta, Zeynep ise bir şirkette asistan olarak görev yapmaktadır. Yıldız’ın hayatı sosyeteden Ender Argun adlı bir kadının teklifiyle değişir. Ender, kocası Halit Argun’dan kurtulmak ve sevgilisiyle beraber olmak amacıyla Halit için bir kadın aramaktaydı ve bu iş için ise Yıldız’ı seçmiştir. Ender, Yıldız’dan kocasını ayartması gerektiğini ve bunun karşılığını alacağını ona söyler. Yıldız ise hayatının dönüm noktası olan bu teklifi kabul eder. Zeynep’in çalıştığı şirket ise Alihan adında zengin bir iş adamı tarafından satın alınır. Alihan ve Zeynep arasında büyük farklar ve zıtlıklar vardır, ancak bunlar zamanla büyük etkileşime dönüşür. Ancak Yıldız ve Zeynep’in bilmediği şey, Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci eşinin kardeşi olmasıdır. Bu yüzden ikisinin de vereceği kararlar yalnızca kendi hayatlarını değil, birbirlerinin hayatlarını da etkileyecektir.

OYUNCULAR: Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yıldız, Murat Aygen, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Şebnem Dönmez, Vildan Vatansever, Bahtiyar Memili.

KÜNYE
YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: ECE ERDEK KOÇOĞLU
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK – ZEYNEP GÜR
UYGULAYICI YAPIMCI: ŞELALE BASKICI

Yasak Elma Resmi YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC5TccbGxEeVMx9gL6wp9fOg
Yasak Elma Resmi Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/yasakelmafox
Yasak Elma Resmi Twitter Hesabı: https://twitter.com/yasakelmafox
Medyapım Resmi Web Sayfası: https://medyapim.com/tv-programlari/yasak-elma/
Yasak Elma Resmi facebook hesabı: https://www.facebook.com/medyapim/

#YasakElma #EdaEce #ŞevvalSam #YıldızArgun

Take the opportunity to connect and share this video with your friends and family if you find it useful.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *